Co proponujemy?

Dofinansowanie do karty MultiSport

Pakiet medyczny Lux-Med

Wyjścia integracyjne

Elastyczne godziny pracy

Szkolenia wewnętrzne

Możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktury firmy

Nasze zespoły

Oto działy i zespoły funkcjonujące w City Tour Polska. Widzisz się w którymś z nich? Aplikuj!

Dział Sprzedaży i Marketingu

Główną odpowiedzialnością członków tego działu jest promocja i sprzedaż naszych usług. Co roku dokładamy największych starań, aby nasze usługi były innowacyjne, dopasowane do aktualnych potrzeb współczesnego turysty, a także dostępne w różnych kanałach sprzedaży. Zespoły, w których pracujemy:

 • Punkty Obsługi Turysty
 • Obsługa Agentów
 • Obsługa Serwisów
 • Obsługa Grup Indywidualnych
 • Marketing

Dział Obsługi Turysty

To osoby, które zapewniają wysoką jakość realizacji naszych usług oraz dbają o fantastyczne doświadczenia i wspomnienia naszych turystów po zakupie naszej wycieczki. Począwszy od organizacji wyjazdu przez dział logistyki, poprzez podróż z doświadczonym kierowcą oraz profesjonalną opiekę naszego pilota, codziennie sprawiamy, że nasze wyjazdy mają najwyższe noty! Zespoły, w których pracujemy:

 • Logistyka wyjazdów
 • Flota
 • Helpdesk
 • Piloci

Dział Administracji

Czuwamy tu nad poprawnością księgowości oraz dokumentacji naszej firmy, która jest niezbędna do funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa. Rekrutujemy nowych członków naszego zespołu oraz dbamy o rozwój współpracowników. Tworzymy nowe rozwiązania IT ułatwiające naszą codzienną prace oraz zapewniamy realizację naszych usług poprzez ich wcześniejszą rezerwację u naszych partnerów i podwykonawców. Zespoły, w których pracujemy:

 • Kadry
 • HR
 • Księgowość i finanse
 • Rezerwacja
 • IT

Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź profil naszej firmy na portalu Stapler!

Jeśli nie widzisz obecnie aktywnego ogłoszenia do jednego z naszych zespołów, nic straconego - wyślij do nas CV z informacją, dlatego chcesz u nas pracować. Odezwiemy się na pewno!

Informujemy, ze Administratorem danych osobowych jest Discover Cracow Wordine Sp. z.o.o Sp.K z siedzibą w ul. Piłsudskiego 6/9, 31-109 Kraków. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji - zatrudnienia/ współpracy na podstawie umowy cywilno prawnej. Podstawą przetwarzania danych jest art. 22 (1) par. 1 Kodeksu pracy/Kodeks cywilny. Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawienia lub usunięcia. Żądanie usunięcia lub cofnięcie zgody na przetwarzanie Twoich danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i zatrudnienia. Twoje dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia procesu rekrutacji na dane stanowisko, jednak nie dłużej niż przez okres 12 miesięcy od dnia otrzymania CV lub - w przypadku Twojej zgody na przetwarzanie danych niezbędnych do przyszłych procesów rekrutacyjnych Spółki - nie dłużej niż przez okres 12 miesięcy. W przypadku wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych zostaną one usunięte przez Administratora niezwłocznie po otrzymaniu oświadczenia o wycofaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.


Wyślij wiadomość!

Oferty pracy

Manager sprzedażyKraków


Zostań Managerem Sprzedaży!

Zarządzaj zespołami sprzedaży produktów i usług w Punktach Obsługi Turystów w Krakowie i Wieliczce. Twórz z nami strategie rozwoju Twojego zespołu i podejmij współpracę przy kreowaniu i budowie nowych usług i produktów.

zobacz ofertę
Młodszy/a Księgowy/aKraków


Dołącz do naszego zespołu!

Chcesz rozwijać swoje umiejętności w księgowości i wiążesz z tym zawodem swoją przyszłość? Wesprzyj zespół jako Młodszy/a Księgowy/a.

zobacz ofertę
Konsultant Help DeskKraków


Dołącz do działu Help Desk!

Udzielaj zagranicznym gościom informacji o naszych usługach i bieżącej pomocy w sprawach organizacji wyjazdów.

zobacz ofertę
Kierowca kat. BKraków


Dołącz do działu Kierowców!

Realizuj przejazdy do Wieliczki, Oświęcimia, czy Zakopanego w ramach wycieczek z naszego katalogu i transferów lotniskowych.

zobacz ofertę